Juraj Smatana

Stredoškolský učiteľ, účastník a inštruktor kurzov z oblasti protikorupčných aktivít, obhajoby ľudských práv, komunikácie a vyjednávania, teambuildingu, environmentálnej výchovy a školskej voľnočasovej pedagogiky.

Učiteľ dejepisu a geografie na gymnáziu v Považskej Bystrici. Je členom slovenskej siete protikorupčných aktivistov, právnikov a novinárov ANTIKOR, podieľal sa na viacerých kampaniach siete environmentálnych organizácií EKOFÓRUM, bol poradcom premiérky Radičovej pre oblasť životného prostredia. V roku 2015 publikoval zoznam českých a slovenských webov, šíriacich prokremeľskú propagandu. Na facebooku založil stránku Dezinformácie Hoaxy Propaganda.

Účastník a inštruktor kurzov z oblasti protikorupčných aktivít, obhajoby ľudských práv, komunikácie a vyjednávania, teambuildingu, environmentálnej výchovy a školskej voľnočasovej pedagogiky.

 

Obcianskevzdelavanie.sk prispôsobujeme na mieru vám. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ alebo na akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte s používaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe. Personalizáciu môžete kedykoľvek vypnút v Nastaveniach prehliadača.