mysmeeu

#MYSMEEÚ

Ponúkame Vám 90 minútový interaktívny formát diskusie pre študentov stredných škôl, s názvom #MYSMEEÚ. Diskusiu organizuje Nadácia Antona Tunegu s podporou Nadácie Konráda Adenauera a Ministerstvom zahraničných vecí SR. Formát sme už úspešne realizovali na stredných školách po celom Slovensku.

Cieľom diskusie je vytvoriť pre študentov dostatočný priestor pre interaktívnu a neformálnu výmenu názorov o tom, čo pre nich znamená Európska únia, ako vnímajú jej pozitívne aj negatívne stránky a čo od nej očakávajú. Diskusia bude vedená moderátorom a prostredníctvom neformálnych metód vzdelávania chceme účastníkov naviesť ku kritickému premýšľaniu o spoločnosti v ktorej žijú.

Diskusia je limitovaná počtom 30 študentov.

 

Diskusia pre pedagógov o vzdelávaní o EÚ

V druhej časti bude prebiehať diskusia určená pre učiteľov o skúsenostiach vo vzdelávacom procese s témou EÚ a najčastejších predsudkoch študentov o EÚ. Na diskusii

V prípade záujmu o prednášku, prosím, kliknite na OBJEDNAŤ PREDNÁŠKU alebo napíšte na marek.degro@tunega.sk.

Obcianskevzdelavanie.sk prispôsobujeme na mieru vám. Kliknutím na tlačidlo „Rozumiem“ alebo na akýkoľvek odkaz mimo túto lištu súhlasíte s používaním cookies a odovzdaním údajov o správaní na webe. Personalizáciu môžete kedykoľvek vypnút v Nastaveniach prehliadača.